R jako červená, a protože 1+1 jsou 4

8. ledna 2011 v 23:29 | Vecerda
tapeta
  Změna je život. Život je změna. Nevím, co se se mnou děje. Asi jsem divnej. Možná si už někdo všiml - změnil jsem si tapetu. To bude asi tím novým rokem. Přemejšlím jestli se mám dát na hru Geocaching. Sice už chodím po krabkách pěknou dobu (*krabky=úložiště, kam se dávají věci na výměnu, jen kdybyste to nevěděli), ale ještě jsem se neodvážil pořídit vlastní účet. Pro ty, kteří o tom nic nevědí, sem hodím odkaz. www.geocaching.com
  Ale proč zrovna červená? Miluju kombinaci černé s červenou. Asi jsem zabloudil moc do své ID (někteří tomu říkají nevědomí) a to mě donutilo sem dát červeno-černou. Jeden rozhovor mě donutil totiž k takovému zamyšlení o mně, že jsem se stěží vracel zpátky do reality. Brr, tenhle zážitek mě docela úplně (tento výraz poznamenávám zcela úmyslně, není to češtinářský nesmysl, nebojte) změnil a nechci ho znovu zažít. Ono vám to dokáže celkem zpřeházet žebříček hodnot. 1. Peníze 2. Peníze 3. Peníze Ne, toto opravdu není můj žebříček hodnot.

  A jestli tenhle článek má nějakej smysl? Ne, nemá. Píšu sem rovnou myšlenky, které mě napadnou. Jsem odříznutý od světa. Chci něco dělat (pozn. nejlépe někam vyrazit, jenže s kým? Skautský oddíl není k dispozici, je moc daleko. Sakra!). Kde jsou ty časy, když... Ale tohle je holá polemizace. Asi jsem schizofrenik. Nedokáži si to jinak vysvětlit. Jak se tomu říká... jo, racionalizace. Tohle můj λόγος (čti Logos) nestíhá. Když dojdete na myšlenky typu: "Kdo jsem?" a druhá osobnost vám odpoví, tak se pak nesmíte divit tomuto článku.
  Ještě jsem v rychlosti postřehnout takú malú detail. A to Facebook. Nemůžu si pomoci, ale je to zlo. Velké zlo. Pomalu všichni už jsou závislí. Pokud čtete tento článek a nemáte závislost na Facebooku, máte můj obdiv. "Jak se Ginny ocitla v takovémhle stavu?" zeptal se pomalu. "To je jistě zajímavá otázka," řekl Raddle vlídně. "Bylo by to dost na dlouhé vyprávění. Myslím si ale, že se v tomhle stavu ocitla proto, že určitě někomu neznámému a neviditelnému vylila své srdce a vyklopila mu všechna svá tajemství." "O čem to mluvíš?" zeptal se Harry. "O tom deníku," vysvětlil Raddle. "O svém deníku. Malá Ginny do něj psala celé měsíce a sdělovala mi všechna svá malicherná trápení a nářky, jak si ji její bratři dobírají... Jistě víte odkud tento úryvek pochází. Raddle pak Ginny ovládl. A proto... Lidi ovládejte se trochu! Vylejváte si na Facebook své srdce, tak aby vás pak neovlád! P.S. Je to blbé stavět tohle na Harrym Potterovi, ale ono to opravdu sedí!
Při zdravém rozumu
Večerda alias Hogo Fogo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | Web | 8. ledna 2011 v 23:37 | Reagovat

Asociace...no jo červená a černá - kombinace k nezaplacení. O prázdninách jsem na facebooku byla často. Jenže pak se objevil twitter. No upřímně si myslím, že FB je blblost. A hlavně kdo má poslouchat svoje spolužáky, jak furt se ptaj co máme za úkol. Takže už to používám hlavně kvůli úkolům. xDDDD Twitter je spíš 'fanouškovej' a chaty naštěstí neexistují. xDDDDD

2 Drow Drow | Web | 8. ledna 2011 v 23:52 | Reagovat

to přirovnání na konci je úplně suprový

3 Macin Macin | Web | 16. ledna 2011 v 8:07 | Reagovat

Změna je bezva, taky mě to jednou za čas chytí a musím vytvořit nějako změnu.Co se týče Facebooku, doslova ho nesnáším, říkám, že tam "visí" každý blb..

4 Bylinka Bylinka | Web | 18. ledna 2011 v 0:24 | Reagovat

Geocaching je super, strašně mě to láká:) Kamarádi o tom často básní a předhání se, kdo kde už byl... ale já nemám GPSku, jinak bych to taky ráda zkusila, aspoň jednou!:)
Jaem ráda, že nejsem sama v tomhle materiálním světě, kdo nemá první tři (a ne-li i další) kolonky žebříčku hodnot vyplněné penězmi:)
A přirovnání na konci je hodně trefné:) Já naštěstí patřím mezi ty závisláky, kteří nemají potřebu neustále produkovat oduševnělé statusy, takže si myslím, že moje účast na facebooku je v mezích normálu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama