Zase!?

4. února 2014 v 22:45 | Vecerda
Tak se nám přehoupl rok. 2014. Zní to hrozivě, a zároveň tenhle rok byl v očekávání. Možná si ťukáte na čelo, vždyť už je únor! Jenže já si dneska nejsem jistý vůbec ničím. Něco mě vyvedlo z rovnováhy. A nevím, jestli tomu mám poděkovat nebo nadávat.

Ale nadruhou stranu jsem se opět začal zajímat o politiku. Ukrajině držím palce, ačkoli si musí vytrpět své a nezávidím jim to. Upřímně mě trochu děsí komentáře, které by Ukrajinu chtěli zase celou Rusku. Z tohoto směru se mi zdají lidi úplně... Škoda slov. (Neříkám, že EU je něco zázračného, ale oproti Rusku...)


Ještě si dovolím jeden krátký komentář k naší politice. Pan Babiš a Agrofert. To je zase číslo. A bojím se ho. Já vím, dá lidem práci, otázka je jakou cestou (a kolik si toho sám vezme, nebuďme naivní). Nová vláda? Jeden to schválí, druhý to zruší. Čekají nás asi docela krušné časy.

Česká média? Radši ani nemluvit, i Hospodářské noviny klesají v mém žebříčku. Dožene mě to nejspíš ke čtení Reflexu, což bude depresivní, ale radši číst ironii než lži. Howg.

Rád bych také řekl, že maturita je v klídku. Člověku se ani nechce věřit, že je únor. Hlava jde jenom kolem. Tušení, že jste asi pár měsíců pozadu, tomu moc nepřidá.

Osobní krize, smutek, zklamání nechal jsem pro jistotu za sebou (utopil ve víně s jedním fernetem - špatný nápad). Teď jen čekám, kdy to vezmou zkratkou a přepadnou mě nečekaně schovány za keřem. Paradoxem ovšem je, že čím hůř jsem na tom psychicky, tím více se mi daří v šachách. Proklatá vypočítavost šachistů.

Jestliže očekáváte fotky, musím Vás zklamat. Jsem na suchu, leklá ryba. Uvidím, kdy se mi vleje do žil krev.

Tak trochu se smutným žalováním
Večerda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama